Повернутися до звичайного режиму

Дитячий садок для дітей з вадами мовлення розташований у історичному центрі міста на вулиці Коцарській, де височаться куполи Благовіщенського храму. І вже понад 60-ти років щодня він відкриває двері для веселої малечі. Наш садочок називають сімейним, бо він невеликий та дуже затишний, а ще тому, що до нас приводять дитину, а потім її сестричку чи братика, а потім і онуків.

Директор ЗДО № 35: Клименко Світлана Михайлівна, має вищу педагогічну освіту.

Кадровий склад: в закладі працює 7 педагогів, з них 2 вчителі - логопеди , музичний керівник. Один педагог закладу має педагогічне звання "Вихователь - методист".

Основне завдання - виховання та розвиток компетентно підготовленої дитини до навчання у школі та соціалізація дитини до оточуючого світу. Пріоритетні напрямки роботи: " Робота по формуванню мовленнєвої компетентності у дітей з вадами мовлення на основі тижневого тематичного планування" та "Робота з дітьми з формування в них патріотичної компетентності через народознавство на базі спільної роботи закладу і батьків".

Адреса закладу: 61052, Харків вул. Коцарська, 23а

тел. 712-42-06

Електронна пошта: dnz35.kh@ukr.net

/Files/photogallery/Педпреса.gif

/Files/images/Новый рисунок.png

/Files/images/BanerGUON_200x80.jpg

/Files/photogallery/i.jpg

/Files/images/metododnannya/Screenshot_1.jpg

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.