Правила прийому до ДНЗ:

ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ДИТИНИ ДО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ПОТРІБНІ ТАКІ ДОКУМЕНТИ:

1. Заява від батьків для зарахування дитини до дошкільного закладу.

2. Дві копії свідоцтва про народження дитини.

3. Виписка із медичної карти, карта профілактичних щеплень (форма №63).

4. Справка з дитячої поліклініки.

5. Зарахування дитини до спеціалізованої групи здійснюється за наявності витягу з протоколу засідання Харківської обласної психолого-медико-педагогічної консультації та направлення Головного управління освіти.
6. Батькам необхідно мати паспорт і свідоцтво про народження дитини.Порядок оплати за харчування дитини:- оплата вноситься в банк по квитанції до 15 числа за місяць на перед;

7.Перерахування оплаченої квитанції з причин хвороби дитини здійснюється у наступному місяці; - батьки пред'являють оплачену квитанцію вихователю;

-пільгова оплата за дошкільний заклад надається після подачі завідувачу дошкільного закладу відповідних документів на льготу.
Перерахунок відбувається з моменту подачі документів;

- у випадку відсутності дитини в дошкільному закладі батьки повинні прийти за квитанцією і заплатити її, повідомивши про це вихователя.

Електронна реєстрація дітей для прийому у дошкільні навчальні заклади

ДО УВАГИ БАТЬКІВ та ОСІБ, ЯКІ ЇХ ЗАМІНЮЮТЬ!!!

Зміни до Положення про електронну реєстрацію в дошкільні навчальні заклади» у м. Харкові внесені з метою спрощення процедури видачі направлень батькам під час масової комплектації груп в ДНЗ у квітні-травні.
Під час попередньої комплектації груп (квітень-травень) районні реєстратори друкуватимуть для завідувачів ДНЗ по кожній віковій групі списки дітей для зарахування до ДНЗ з 01 вересня поточного року (далі Списки). До Списків додаватимуться друковані направлення на кожну дитину. У картках дітей буде змінено статус заявки на «Видано направлення», інформація про що надійде до батьків на електронну адресу.
Видача направлень буде здійснюватись завідувачами ДНЗ до 01 червня згідно зі списками.
За підсумками проведеної роботи завідувачі повернуть районному реєстратору списки з особистими підписами батьків або осіб, які їх замінюють, про отримання Направлень та з відповідними примітками у разі відмови батьків від зарахування дитини в ДНЗ у поточному році тощо.
Після обробки повернутих з ДНЗ списків районні реєстратори внесуть зміни до статусу заявок у картах дітей на «Отримано направлення».

Як можна допомагти дитині добре поводитися

Подавайте дітям приклад хорошої поведінки

Діти вчаться, наслідуючи поведінку дорослих. Така поведінка — приклад для наслідування.

Змінюйте оточення, а не дитину

Ліпше тримати цінні, крихкі та небезпечні предмети у недоступних для дітей місцях, аніж потім карати дітей за їхню природну цікавість.

Висловлюйте свої бажання позитивно

Кажіть дітям, чого ви від них очікуєте, замість того, чого НЕ бажаєте.

Висувайте реальні вимоги

Запитуйте себе, чи відповідають ваші вимоги віку дитини, ­ситуації, в якій вона опинилася. Ви маєте бути більш терпимими до маленьких та хворих дітей.

Не надавайте надто великого значення заохоченням і покаранням

З дорослішанням дитини покарання і заохочення стають усе менш результативними. Пояснюйте причину, якавпливає на ваше рішення. Прагніть до компромісу у спілкуванні зі старшими дітьми, а з меншшими - використовуйте тактику переключення уваги.

Обирайте виховання без побиття та крику

На початку крик та фізичні покарання можуть здаватися резуль­тативними, однак, незабаром виявиться: щоразу ви змушені бити усе сильніше, щоб досягти бажаного результату. Постійні докори є також шкідливими та можуть призвести до тривалих прблем емоційного характеру. Покарання не допомогають дитині виробити навички самоконтролю і поваги до інших. Дослідження доводять, що вимоги дорослих часто видаються дітям незрозумілими. Пам'ятайте: коли дитина дістає ляпаса, вона стає надто сирдитою, знервованою та збудженою, тому не може зрозуміти, за що і чому її покарано.

Допомагайте дітям поводитися краще, даючи їм вибір

Не сперечайтеся з дитиною про справи, які не мають великого значення. Дозволяйте їй зробити вибір: нехай вона сама вирі­шує, у що одягатися чи що їсти. Це попередить прояви образи та непокори з боку дитини. Вона не дорікатиме, що ви її постій­но контролюєте.

Проявляйте свою любов

Саме любов є найважливішою потребою всіх дітей і однією з основних передумов їхньої позитивної поведінки. Батьків­ська любов допомагає дитині формувати впевненість у собі, викликає почуття власної гідності.

Прислуховуйтеся до того, що говорить ваша дитина.

Цікавтеся тим, що робить і відчуває ваша дитина.

Визначте певні обмеження для дітей

Усі взаємостосунки, зокрема й ті, що будуються на любові й до­вірі, потребують певних обмежень. Пам'ятайте, що порушення дітьми будь-яких обмежень є для них природним процесомпізнання, і не варто це розцінювати як прояв неслухняності. Діти почуваються безпечними, коли батьки також дотримуються ви­значених ними обмежень.

Використовуйте сміх для того, щоб розрядити напружену ситуацію

Часом батьки бувають занадто серйозними. Це заважає їм сповна відчути радість батьківства. Умійте побачити веселі моменти й дозволяйте собі сміятися за кожної слушної нагоди.

Намагайтеся побачити світ очима вашої дитини і зрозуміти її почуття

Пригадайте, як ви почувалися, коли були дитиною, і яким незрозумілим здавався вам світ дорослих, якщо з вами чиниле несправедливо.

Хваліть і заохочуйте дитину

Сподівайтеся, що дитина поводитиметься добре, й заохочуйте її докладати до цього зусиль. Хваліть її за хорошу поведінку.

Поважайте свою дитину так, як поважали б дорослого

Дозвольте дитині брати участь у прийнятті рі­шень, особливо тих, що стосуються її. Прислу­хайтеся до думки дитини. Якщо ви змушені сказати дитині щось неприємне, подумайте, яким чином ви сказали б це дорослому. Вибачайтеся, якщо вчинили неправильно по відношенню до дитини.

Плануйте розпорядок дня дитини

Малі діти почуватимуться безпечніше, якщо дотримуватимуться чіткого розпорядку дня.

Будьте послідовними в дотриманні правил, встановлених у вашій сім'ї

Намагайтеся виявляти певну гнучкість щодо дотримання цих правил маленькими дітьми. Діти можуть бути введені в оману, як­що одного дня правило виконується, а іншого — відміняється.

Не забувайте про власні потреби!

Коли батьківство починає надто нагадувати важку працю, і ви відчуваєте, що вам бракує терпіння, приділіть трохи часу лише собі, робіть те, що приносить вам задоволення. Якщо ви розуміє­те, що втрачаєте контроль над собою і можете накричати на дити­ну, образити, принизити чи вдарити її. залиште дитину на кілька хвилин, порахуйте до десяти і заспокойтеся.

І пам'ятайте: діти мають право на позитивне ставлення до себе

Україна зобов'язалася дотримуватися принципів Конвенції Ор­ганізації Об'єднаних Націй з прав дитини. У цій Конвенції виголошено, що діти мають права, одним з яких с право на захист від будь-яких форм фізичного і психологічного насильства та навмисного приниження.

Обов'язково, для батьків дітей (4-го року життя), які переходять у логопедичну групу, необхідно:

-у ЗДО взяти форми документів для заповнення або знайти й самостійно раздрукувати wym-1593071164730;

-ОБОВ'ЯЗКОВО зареєструватися (подати заявку)на сайті "Інклюзія" wym-1593071342941. Якщо не виходить, пробуйте через інші браузери.

Механізм створення електронної заяви для проведення комплексної оцінки розвитку дитини тут wym-1593071577218

Вся інформація про проходження комісії в ІРЦ тут wym-1593071839738

Кiлькiсть переглядiв: 573

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.