За штатним розписом станом на 01.02.2024 в закладі дошкільної освіти працює 7 педагогічних працівників:завідувач -1; вихователі-3; вчителя-логопеди-2; практичний психолог-1.

Педагоги закладу дошкільної освіти мають достатній рівень кваліфікації і професійної компетенції, що виражається в побудованій адекватній психофізичним і особистісним можливостям вихованців системі роботи. Вибудові співпраці дорослих з дітьми і дітей з однолітками на основі змістовного міжособистісного діалогу, формуванні дитячої спільноти. створенні умов для самостійної, активної діяльності кожної дитини, взаємодії з сім’єю на принципах партнерства з опорою на досягнення дитини.