Прийом дітей в дошкільні навчальні заклади здійснюється відповідно до ст.9, 14 Закону України «Про дошкільну освіту», п.п.6,7,8,9, 10 «Положення про дошкільний навчальний заклад» та основних положень Статуту кожного закладу.

Прийом дітей до дошкільних навчальних закладів здійснює керівник на підставі:

- направлення у даний дошкільний навчальний заклад, виданого реєстратором Управління освіти адміністрації Холодногірського району;

-заяви батьків або особи, яка їх замінює;

- медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад;

-довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення; -свідоцтво про народження дитини.

Під час прийому дитини до дошкільного навчального закладу, керівник зобов'язаний ознайомити батьків або осіб, що їх замінюють, із статутом дошкільного закладу, іншими документами, що регламентують його діяльність. (п. 7 Положення «Про дошкільний навчальний заклад»).

Питання про відвідування дошкільного навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень вирішується лікарсько-консультативною комісією, згідно наказу Міністерства охорони здоров'я України № 434 29.11.2002 та затвердженого цим наказом примірного «Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу».

Кiлькiсть переглядiв: 77

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.