День дитячої йоги.

Щорічно 3 квітня світ відзначає молоде цікаве свято – День дитячої йоги. День дитячої йоги – це чудовий спосіб залучити дітей до здорового способу життя.

Чим корисна йога для дитини? Насправді під час занятьйогоюпрацює увесь організм: м’язи, суглоби, внутрішні органи. Крім фізичного здоров’я, йога здатна покращити психологічний стан, тобто допомагає долати стрес, вчить концентрації та внутрішній рівновазі, сприяє укріпленню сили волі, покращує якість сну тощо.МетоюДня дитячої йогиє підвищення поінформованості суспільства щодо позитивного впливу йоги на дитячий організм, залучення до занять йогою молодшого покоління.3 квітня організовують спільні заняття йогою: це може бути в школах чи спеціальних центрах, або ж просто вдома.День дитячої йоги– чудова можливість знайти нове хобі для усієї родини, залучивши до цього діток.

Що святкуємо сьогодні, 3 квітня? - Інформатор Калуш