Дивовижний світ космосу!

12 КВІТНЯ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ РАКЕТНО-КОСМІЧНОЇ ГАЛУЗІ ТА МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ АВІАЦІЇ ТА КОСМОНАВТИКИ.

12 квітня, в еру цифрових технологій, минає 63 років із того дня, коли весь світ був приголомшений повідомленням про початок нової ери – ери космічних польотів.Зараз в космосі вже тисячі супутників, космічні апарати здійснили посадки на Місяць і Венеру, активно вивчається Сонячна система, але перший політ людини був найважчим і найнебезпечнішим, та прагнення до підкорення космосу багатьох тисяч людей, які брали участь у підготовці польоту, подолало всі перешкоди.

Коли настає вечір і приходить ніч, зорі освітлюють небо. Одні меньші, інші більші. Одні світять меньше, інші більше. Їхні маленькі вогники бачать діти по всій країні

wym-1713348703701

Про те, як зірки допомагають дітям